Czy się siedzi, czy się leży . . . ważne, żeby prosto

Wady postawy, bierny tryb życia dzieci i młodzieży – wszystko to zmierza do jednej z wielu popularnych „chorób” XXI wieku. W ciągu dnia dzieciaki przebywają minimum 8 godzin w pozycji siedzącej. Nasuwa się zatem pytanie – czy i jak możemy pomóc dzieciakom, aby ich postawa, w tak ważnym dla nich okresie rozwoju, była prawidłowa?

Przedstawiamy produkt, dzięki któremu problem może zostać rozwiązany. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrane krzesła mają istotny wpływ na kształtowanie sylwetki i wspomaganie prawidłowego rozwój kręgosłupa. Krótko i na temat : Dobre Krzesło – nasza kolekcja obejmuje krzesła przygotowane specjalnie na potrzeby sal szkolnych, przedszkoli oraz do pracy i zabawy w domu.
Innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają u najmłodszych użytkowników samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej podstawy podczas siedzenia.

Dobre krzesła cechuje wypukła forma siedziska, która pozwala na prawidłowe rozmieszczenie nóg oraz pośladków pozostawiając je w naturalnym ułożeniu. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa i maksimum komfortu zapewnia wklęsło-wypukła forma krzesła a kąt pochylenia oparcia mobilizuje pracę mięśni przykręgosłupowych, wzmacniając kręgosłup.

Musi być wygodnie, prawda? Nie ma to jak obszerne oparcie, wspierające większą powierzchnię pleców i powodując zwiększony komfort użytkowania. Dołóżmy do tego komfort termiczny, wyprofilowane oparcie, elastyczną formę, doskonały projekt i wytrzymałą konstrukcję a otrzymamy Dobre Krzesło.
Oferowane przez nas krzesła zostały opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią na problemy kręgosłupa oraz pleców. Stanowią środek prewencyjny w zakresie sprawności fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *