Najlepsza aktywna tablica edukacyjna

Prezentowana przez nas, interaktywna tablica z serii ActivBoard Touch Dryerase to najpopularniejszy w Polsce model tablic globalnego producenta Promethean.

Tablica dotykowa ActivBoard Touch Dryerase łączy w sobie funkcjonalność dotykowej tablicy interaktywnej z powierzchnią zwykłej tablicy suchościeralnej. Jest zatem idealnym rozwiązaniem, które wprowadzi każdą klasę w świat interaktywnego nauczania XXI wieku oraz otworzy przed nauczycielem szeroką gamę narzędzi wspierających codzienną edukację. Umożliwia pracę maksymalnie dwóch uczniów w trybie dwu-dotyku i pozwala im pracować równocześnie na elementach interaktywnych. Do tablicy można opcjonalnie zastosować pióra dotykowe Promethean ActivPen.

Tablice ActivBoard Touch Dryerase, tak jak pozostałe produkty firmy Promethean, cechuje bardzo wysoka jakość i niezawodność oraz przystępna cena. Ten, jak i pozostałe modele znajdziesz w naszej ofercie, na stronie INTERDESK.pl.

Doskonałe, intuicyjne oprogramowanie ActivInspire, dołączane do każdej tablicy ActivBoard, pozwala każdemu na przeprowadzenie interaktywnej lekcji, czy prezentacji nawet bez jej wcześniejszego przygotowania, a szybki proces kalibracji sprawia, że tablica jest gotowa do pracy już w kilkanaście sekund po jej uruchomieniu. Spójrz, jakie to proste.

Kartę produktu, opisującą szczegółowo parametry i możliwości tablicy, możesz pobrać TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *