Rozdano nagrody w BELFERend!

Tak! To już ten dzień. Dzisiaj wyłoniliśmy Zwycięzców w pierwszej edycji BELFERend – weekend dla nauczycieli na Mazurach. Tak, nie pomyliłeś się, w pierwszej edycji. Co ewidentnie oznacza, że nadchodzą kolejne 🙂

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty za uczestnictwo. Otrzymaliśmy od was, poprzez Facebook oraz drogą mail’ową, ponad 100 zgłoszeń. Każde z nich było ważne i każde dokładnie przeczytane. Wasze filmy, zdjęcia, proza i poezja są dla nas ogromną nagrodą. To jednak prawda – nauczyciele mają luz, dystans do siebie i bez nich biada nam wszystkim. A co z Waszymi nagrodami?

Oto zwycięzcy lipcowej edycji BELFERend, organizowanej przez INTERDESK:

1 miejsce – i nagroda główna – WEEKEND dla dwóch osób w Zajeździe Pod Kasztanami na Mazurach, wędruje do Joanny ze Strzyżowa!

2 miejsce – i odtwarzacz Boombox Audiosonic RD-1548, wygrywa Katarzyna z Ciężkowic!

3 miejsce – i Powerbank LG, otrzymuje Daniel z Krosna!

GRATULUJEMY! Skontaktujemy się ze Zwycięzcami drogą elektroniczną i poinformujemy o wygranych osobiście.
Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i energię. Pamiętajcie – u nas każdy wygrywa, dlatego każdy z Was otrzymuje rabat 15% na noclegi w Zajeździe Pod Kasztanami, do wykorzystania do końca września. Jak odebrać rabat? Napisz na adres zajazdryn@gmail.com, podaj swoje imię, szkołę, w której uczysz i fragment komentarza, który zamieściłaś/eś na Facebook’u pod naszym konkursem lub w nadesłanym do nas mail’u.

Czy to koniec naszej przygody? Nie ma takiej opcji 🙂 Już wkrótce kolejna edycja BELFERend i nowe nagrody! Koniecznie polubcie nasz profil TUTAJ i sprawdzajcie nasze aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *