Tablice interaktywne – TOP 5

dnia

W ostatnim czasie tablice edukacyjne cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony nauczycieli i wykładowców. Urządzenia te ułatwiają prowadzenie zajęć szkolnych, wykładów na uczelniach, lekcji teorii prawa jazdy czy wszelkiego rodzaju prelekcji. Tablicę edukacyjną możesz wykorzystać również na targach czy pokazach – ogromne możliwości tego urządzenia pozwalają na wiele. Poznaj TOP 5 tablic edukacyjnych w 2022 roku. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy urządzenia najbardziej godne uwagi!

Tablice edukacyjne w 2022

Tablica interaktywna jest godną następczynią tradycyjnej tablicy szkolnej. Urządzenie to przypomina duży, płaski telewizor lub monitor komputerowy. Dotykowy ekran tablicy edukacyjnej pozwala na prowadzenie zajęć w tradycyjny sposób, jak również na prowadzenie zajęć online bez podłączania zewnętrznej kamery – obraz z ekranu tablicy możesz streamować na żywo więc uczeń może brać udział w zajęciach pozostając w domu. Sprawdź najciekawsze modele tablic interaktywnych:

Tablica interaktywna Qomo QWB379BW – 83 cale w atrakcyjnej cenie

Qomo QWB379BW – model pomimo niewygórowanej ceny oferuje sporo możliwości – tablicę wyposażono w interaktywną półkę na pisaki w czterech kolorach oraz ekran dobrze rejestrujący dotyk. Urządzenie nie potrzebuje dodatkowych sterowników do pracy z systemem Windows 7 i nowszymi wersjami. Instalacja oprogramowania Flow!Work Pro umożliwia rejestrację wskaźnika teleskopowego w postaci pisaka laserowego, co znacząco ułatwia pracę.

Tablica interaktywna Newline TruBoard R5-900E – doskonały stosunek ceny do jakości!

Newline TruBoard R5-900E to model o bardzo dobrych parametrach – czytelny 88” ekran wpisano w 92” powierzchnię aktywną. Powierzchnia tablicy wykończona jest ceramiczne, co sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tablica zda egzamin w biurze lub szkole – powierzchnia magnetyczna pozwala na przyczepianie magnesami karteczek bezpośrednio do powierzchni tablicy. Za nieco ponad 4500 zł próżno szukać lepiej wykonanego i bardziej funkcjonalnego urządzenia!

Tablica interaktywna iBoard 104 DUAL – duży ekran w dobrej cenie

Tablicę iBoard 104 DUAL kupisz za niecałe 6000 złotych – pierwszą cechą urządzenia, która przemawia za zakupem, jest duży 104″ ekran doskonale odzwierciedlający kolory. Powierzchnię urządzenia przed zarysowaniem chroni specjalna ceramiczna powłoka. Tablicę pozbawiono półki interaktywnej – akcesoria do pisania zostały schowane w inteligentnej ramie, dzięki czemu urządzenie nie ma żadnych wystających elementów.

Tablica interaktywna SMART 685V – doskonała rejestracja wielogestów

Ekran tablicy interaktywnej SMART 685V bardzo dobrze radzi sobie z rozpoznawaniem wielogestów – dotknięcie obiektu pozwala na oddalanie, przybliżanie oraz obracanie wokół punktu dotyku. Oprócz standardowej funkcji tablicy interaktywnej urządzenie może pełnić również rolę ekranu projekcyjnego.

Tablica interaktywna i3BOARD 10005 DUO (100″) T20 – niezależność od zewnętrznych urządzeń

i3BOARD 10005 DUO to urządzenie o szerokich możliwościach. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość jednoczesnej pracy kilku osób z urządzeniem w tym samym czasie – technologia V-Sense pozwala na rejestrację do 20 punktów dotyku, przy czym rozpoznaje poszczególnych użytkowników. Zastosowanie bardzo cienkiej 24 mm ramki nadaje urządzeniu estetyczny wygląd. Tablica posiada własny procesor i dysk twardy – jest więc niezależna od zewnętrznych urządzeń i systemów operacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *